| Marbella188 a întrebat:

Exista posibilitatea sa ramai gravida, sa iti vina ciclul 3 luni si dupa sa nu iti mai vina, sa ramai insarcinata si sa afli la 3 luni cand e prea tarziu sa faci ceva? In 3 luni ai simptome?

6 răspunsuri:
| elninoema a răspuns:

Spre dezamăgirea ta. da exista posibilitatea. bine ca ai dormit in loc sa cumperi 2 teste de sarcina...

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista sansa ca in primele luni cand esti gravida, sa ai o sangerare micuta la datele cand ai fii avut mentra, care poate fii perceputa eronat, ca cilul menstrual.

| Marbella188 explică (pentru Violleta2022):

Si e posibil sa tina 5-6 -7 zile? (+cheaguri)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marbella188):

Daca au aparut si cheaguri atunci situatia este diferita, putand fii probleme hormonale grave: chisturi, fibroane, tumori sau chiar un avort.
Doar un medic ginecolog poate stii ce se intampla cu tine, numai dupa un control amanuntit,

| alina2k18 a răspuns:

Nu exista menstruatie normala in timpul sarcinii.
Sunt femei cu sarcini problematice care pot avea anumite sangerari dar nu menstruatii lunare.

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă ai vreo bănuială ca ai putea fi însărcinată fa un test de sarcina sau du-te la un medic el îți va spune dacă ești însărcinată sau nu 8