| anonim_4396 a întrebat:

Explicati-mi si mie ca nu prea inteleg.
Inainte sa imi incep viata sexuală, cu oricine vorbeam sau chiar si persoane straine isi dadeau imediat seama de faptul ca eu nu imi incepusem viata sexuala. Si nu sunt o persoana rușinoasă.

Ce credeti ca ma " dadea de gol"?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu cum ajungi sa vorbesti cu persoane straine despre sex?

| Sofer a răspuns:

E ușor sa îți dai seama ca băiat dacă ești sau nu virgina. Dai și tu niște semne.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că acestea aveau experiență și își dăteau seama din răspunsurile tale de faptul că erai virgină. Poate și limbajul corpului te da de gol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta te miri tu?
Mai bine te-ai mira cum milioane de fete isi pierd virginitatea la intamplare ca si cum asta n-ar insemna nimic!
Eu cred ca-i un dar ce trebuie oferit.

| vasile2222 a răspuns:

Un barbat stie instant ce si cum despre o femeie

| M1989 a răspuns:

Poate esti mai timida cand vine vorba despre acest subiect, toate la timpul lor, asta ar trebui sa fie ultima ta grija ca ei stiu ca tu esti inca domnisoara. Bv?

| CerealaCuOchi a răspuns:

Poate ca nu stiai despre anumite lucruri care se intampla in timpul actului sexual