| SergiuBBB a întrebat:

Fata care o plac si sunt indragostit de ea pune prietenii pe primul loc. Cand vorbim la telefon sau altcumva si o cheama prietenii ma lasa pe mine si merge sa se intalneasca cu ei. Credeti ca e corect acest comportament?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege prietenii decat pe tine, asta inseamna ca nu e sigura de sentimentele ei pentru tine

| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Asta nu este iubire, pana la urma va veni momentul cand iti va da papucii, incearca sa faci si tu la fel sa vezi cum procedeaza.
Numai bine!
pa, pa

| Adry05 a răspuns:

Dacă ea nu ţine la tine, atunci da. Ar trebuii s-o întrebi ce simte pentru tine, ca să te lamureşti mai bine, şi spune-i c-ai dorii să fiţi prieteni.

| neutrino a răspuns:

Este foarte corect. Pretentiile tale sunt nejustificate, chiar absurde.

| dragos9234 a răspuns:

Nu,nu este corect aces comportament.
Spune-i ca te deranjeaza ceea ce face si ca daca nu isi revizuieste comportamentul fata de tine va despartiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai intrebat ce simte ea pentru tine, daca te pretuieste ca si pe ceilalti prieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e corect.
Procedeaza si tu la fel, ca sa vezi ce reactie are. Cand vorbiti la telefon spune-i ca iesi cu prietenii si nu mai poti vorbihappy.
In functie de reactia ei, vorbeste despre asta. Spune-i ca te simti prost cand te lasa balta pentru prieteni.
Bafta!happy

| Love4Music a răspuns:

Daca te-ar placea nu ar aborda un astfel de comportament.

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Eu zic ca daca te iubeste nu e normal sa te lase asa pentru prieteni.
Adica eu nu mi-as lasa iubitul pentru prieteni.