| anonim_4396 a întrebat:

Femeilor le place mai mult oralul sau sexul normal? Ce le face mai fericite?

Răspuns Câştigător
| DeeaCarmen a răspuns:

Mie imi place sa incep cu oral, poate chiar sa am orgasm din oral si sa continui apoi cu vaginal

| anonim_4396 explică (pentru DeeaCarmen):

Am auzit ca multe femei ajung la orgasm de la un oral de calitate. Multumesc de raspuns.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O asemenea intrebare este complet lipsita de sens. rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Depinde de femeie.
Le place ambele sau doar sex normal.

| sofisis a răspuns:

Raspunsul este DA.
Ca la bancul ala cu : zebra este un animal alb cu dungi negre sau negru cu dungi albe?

| GouDidodino a răspuns:

Cred ca analul

Răspuns utilizator avertizat
| Dexter447 a răspuns:

Depinde de antrenamentul, duritatea si increderea femeii!