| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna fetehappysi baieti big grinin cazul fetelor.Deci scuze baietiibig grin. Fetelor am o intrebare mi-am intrebat toate pr si unele au ales asa si unele asa deci big grindupa parerea voastra pe cine ati alege dintre:
-Un baiat:Foarte popular, dupa care toate fetele mor, frumos, dar care nici macar nu te baga in seama nu stie ca existi
si
-Un baiat complet normal, si el dragut, fetele nu sunt asa de moarte dupa el, e bun la fotbalbig grinbig grinsi vb cu tine mereu in pauze(la scl):X:Xce ziceti?

14 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

A doua varianta, nu se merita sa stai cu un baiat care nu tine la tine, e ca si cum te-ai juca... nu-i nimic serios.
Deci eu as zice a doua varianta, si vad ca nu-s singurul...
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| mona a răspuns:

As alege a doua varianta[baiatu normal...]

| inteligenta a răspuns:

A doua varianta degeaba este popular daca filtreaza cu alte fete sau daca nu te baga in seama... funda? puppy dog eyes

| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai hai sa te intreb eu cv.dc ai sta cu un baiat care mor toate fetele dupa el?laughing sa vezi mereu cum filtreaza cu ele cand te tine de mana? sa vb cu ele pe mess/fb/telefon si pe mai stiu eu unde.sa se intalneasca cu ele? eu una as prefera un baiat normal bine nu ca nu ar conta frumusetea, conteaza si aia, e si ea importanta intr-o mica parte. apoi mai conteaza sufletul si cum te intelegi u cu el.parerea mea; P

| Criiistinutsa a răspuns:

Sincer, as alege cate putin din ambele variantetongue

| gianina14 a răspuns:

A doua varianta:*

| Doηηa a răspuns:

Cred că a 2 a, deși nu sunt convinsă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca al doilea, arogantii nu tb happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine spuneai din start ca esti intr-o dilema si itiplac 2 tipi. Nu stii insa pe care din ei sa il alegi. Detaliile legate de ei sunt cam "sarace". Ai mai multe sanse cu al2lea zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti plac*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua varianta.Prima varianta o am eu in clasa si crede-ma ca e dezgustator si oribil sa-l vezi cum se uita dupa alte fete...Ma rog, chiar daca ma place vreau sa arate asta da ui ii place de toata lumea.Pe cand la a doua varianta sunteti doar voi doi si cerul, fara sa fiti populari si sa vb toata lumea despre voi. Funda?

| simina36 a răspuns:

Buna,pai daca cel popular nu te baga in seama eu zic cel care e bun la fotbalbig grin si daca tot vb in pauze nu stiu poate se va infiripa cv intre voi bafta!

| sakuraro a răspuns:

A doua varianta dar nu m-as fi suparat daca era o combinatie intre 1 si 2!

| Skitt a răspuns:

Si eu as alege a 2a varianta pentru ca asa e cel mai bine. Nu esti subiectu tuturor criticilor si nu te barfesc celelalte fete pe la spate. Cel normal e cea mai buna alegere zic eu.winking