| Gigel8566 a întrebat:

Fetele care sunt in cautare de prieten sa ma contacteze (mesaj privat)

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chimilica a răspuns:

Mă Gigică fără frică, mârtonul meu nu are pe cine să coțăie, ce spui te bagi?
Are în jur de 1 an, îl are pe penis 34 cm.
Ce dracu mă, te făcuși cu păr pe tine, iauzi cauți gagic ă?
Homogigică, puță mică laughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Marș

| NuExista a răspuns:

Unde te gasim? :X

-La raionul cu copii prosti?-Sau la cel cu legume stricate?batting eyelashes

Haai zi'neee...sti ca vreeem smug

sfat : cauta pe google ( sectiunea papusi gonflabile mai degraba.)

| OnnySky a răspuns:

Buna gluma

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Cam au dreptate cei de pana acum...ai cunfundat TPU ca sentimente.ro.sau ceva de genuu

| Ana213 a răspuns:

Fetele sunt ca si locurile pentru parcare, cele mai bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati laughing

| Gigel8566 explică:

Cum draq sterg intr asta? si app a fost glumalaughingwinking

| ady1991 a răspuns:

Haii ma...chiar crezi ca iti vei face prietena aici?