| CariocaAlba a întrebat:

Fetele. ce ati simtit cand v-ati dezvirginat? [Funda si vot!batting eyelashes]

Răspuns Câştigător
| Abadonna a răspuns:

Daca nu te iubeste se grabeste si nu te asculta, nu tine cont de ce ii zici.
Daca da, atunci va sti cum sa se comporte si cum sa faca in asa fel incat sa fie cat mai putin dureros posibil. Vorbeste, glumeste, elibereaza fata de tensiune si de emotii, ii abate gandul de la posibilitatea durerii.
Cel putin asa am facut eu si totul a fost ok pentru prietena mea, un pic de durere de care a uitat foarte repede laughing

7 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Daca nu te iubbeste ti`o trage ca disperatu de viata si pe tine o sa te doara

| Reek54 a răspuns (pentru vάĝàвøήτ):

Ce multe stii tu la 13 ani. smug laughing

| Abadonna a răspuns:

Damn, am omis faptul ca intrebarea era adresata fetelor xD.

| Reek54 a răspuns (pentru Abadonna):

Pai tocmai la acelea ne inghesuim, si ne aratam devotamentul.

| love4ever_2822 a răspuns:

Pai depinde daca baiatul respectiv te iubeste sau nu.la mine a fost foarte naspa,pentru ca nu m-a iubit, chiar daca eu atunci credeam asta.dar daca baiatul te iubeste cu adevarat va iuta de el si te va respecta pe tine, facand tot ce poate pentru a nu te durea. povestea cu< doare prima data> nu e adevarata

| CariocaAlba explică (pentru love4ever_2822):

Daca nu te iubeste, ce face mai exact?

| oana90 a răspuns:

Oana90_oana90 vb pe mess daca vrei :*