| Stellian a întrebat:

Bună, fetelor, am și eu o întrebare... Ce părere aveți despre practica sexuală anală? Ați făcut sex anal până acum? Vă place analul, în general? Nu vă doare zona anusului când după ce faceți asta? Se poate întâmpla să întâmpinați probleme de locomoție și să mergeți crăcănate după un anal intens?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Hai sa raspund tot eu, ca fetele de aici sunt cam timide, cicawinking
Personal ma doare, nu imi place, nu ma excita, its just not for me eu sunt cu altceva laughing nu mai e nevoie sa zicwinking
Aia cu problema de locomotie e basm laughing
Oricum, daca te referi la analu ala hardcore din filmele porno-chill bosswinking
Alea/aia sunt injectati, trasi si altelewinking
Romanii intre 25-40 ani abia fac un sex pe saptamana si ala chinuit laughing si tu intrebi de anale...
Ma refer la cuplurile de sunt de ceva timp intr-o relatie.
Ca la inceput stim toti cum ewinking

| Xelon a răspuns (pentru alina2k18):

PFF,uite o fata sincera, esti un exemplu pentru timidele de pe aici...

| sofisis a răspuns (pentru alina2k18):

Inseamna ca eu ies din tipare laughing)
Eu cu al meu facem sex anal.

| HazelEyes77 a răspuns:

Treaba fiecaruia ce i place sa experimenteze in dormitor. Mie nu mi surade ideea deloc.