| MergiFrumosAcolo a întrebat:

Buna,fetelor! Am si eu o intrebare happy
Ce va plac voua la baieti?
Cel mai frumos si confingator raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| дфтф a răspuns:

In primul rand la un baiat conteaza caracterul, daca el vorbeste frumos cu tine si pe langa colt injura de-i sar capacele nu face 2 bani.In al 2 lea rand sa stie sa se comporte CIVILIZAT sa aiba principii in viata, sa ma /sa se respecte si pe ceilalti din jur nu gata suntem de 2 luni impreuna Hai la SEX, ca doar asta se intampla in ziua de azi.Sa fie romantic sa vorbeasca frumos, sa stie sa poarte o discutie. Daca are toate aceasta nu mai conteaza aspectul fizic pe ce se bazeaza fetele si baietii din ziua de azi.

| MergiFrumosAcolo explică (pentru дфтф):

Multumesc!
Credeam ca nu mai exista fete care au o asemenea mentalitate.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrajeli mai sus banii vor restul nu conteaza, femeia se naste materialista si devine si mai materialista in timp

| soreSORINAmihalache a răspuns:

Pai mie cel mai mult la un baiat imi place chipul, zambetul, stilul lui de a fi, sa fie bun si intelegator(sa se poata intelege intr-o situatie, mSi evident sa fie frumos! Si bun! Sper ca ti-a placut raspunsul meu!