| Vikaa a întrebat:

Buna fetelor,am urmatoarea intrebare.
Prietenul meu se plange ca nu ii fac oral cum trece,desi nu pot pentru ca imi vine efectiv sa vars daca incerc mai mult.
Intrebarea e voi reusiti, daca da, cum reusiti?
Pot raspunde si baietii rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din instinct
Încearcă pe un dildo.

| Vikaa explică (pentru anonim_4396):

Am sa incerc, mercii.

| Mosotti a răspuns (pentru Vikaa):

Da, daca poti, incearca cum zice Hecate cu un dildo la inceput, dar sa stii ca un penis spalat ca lumea, nu e o problema, cred ca la tine e doar un fix psihologic si de aia iti vine sa versi, eu i-as face si unui barbat oral la o adica daca se spala, nu ar fi problema, si nu glumesc, chiar daca nu-s pe invers, ce mi-e un deget cei mi-e un penis la omu ala, e tot una pana la urma, doar sa fie curat ca lumea. Si usor usor o sa treci de blocajul asta psihologic. Daca omu e nespalat, atunci e normal sa iti vina scarba.

| Vikaa explică (pentru Mosotti):

E chiar super curat, nu pute, e ok, doar ca e ..prea lunga si groasa si imi vine sa vars.

| Mosotti a răspuns (pentru Vikaa):

Mda, daca e prea groasa si intra asa mai fortat, normal ca nu e ok, ca la lungime sa zici ca reglai, bagai doar cat iti convenea, daca nu te intelege, nu este omul potrivit pentru tine, pentru ca inseamna ca nu tine cont si de tine, se gandeste doar la el.

14 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Mie unul nu mi-a placut oral nici sa mi se faca, nu mi s-a parut igienic, impartasesc ce simti tu, si nici eu sa fac la fete nu as face. Explica-i si daca nu intelege, schimba prietenul, ca un om care te iubeste si tine la tine, te va intelege, nu va fi egoist de genu "nu ma intereseaza..eu vreau asta". Si zic asta, ca daca nu te intelege cu asta, nu va intelege cu multe nici mai in colo, principu e nasol, nu doar situatia cu oralul in sine.

Sau te banuie ca minti cum fac multe ca nu fac nu fac, dar cu altii fac de rup, nu fac cu aia pe care nu-i plac, si face orice alora pe care-i plac. Dar oricum o fi, daca ii convine bine, daca nu, nu, sa fie sanatos. Trebuie cineva care te intelege si gandeste la fel.

| Sofer a răspuns:

Pari profesionista. Incearca cu ochi inchisi.

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Vikaa, încearcă un 69, și îți vei schimba părerea... El va avea grijă de savarina ta, iar tu te vei ocupa de acadeaua lui?