| Alle15 a întrebat:

Buna Fetelor! As vrea si eu sa va adresez o intrebare! Incepe asa: Azi noapte am avut un vis cam ciudat,straniu,m-am visat ca fac dragoste si ma culc in pat cu fostul meu iubit! Am visat ca imi cere el, si dupa sta numai langa mine, si da senzatia ca el ma vrea numai pentru el! Am mai visat in acelasi timp ca ma cere in casatorie la 16 ani, si eu nu stiu ce sa aleg, si pana la urma fac dragoste cu el! Timp de 3 ani am stat asa,dupa m-am casatorit cu el si dupa m-am trezit putin,inima imi batea tare,zambeam,si ma gandeam la el! Am adormit iarasi si dupa m-am visat cu el inncontinuare,imi zambea, era atras de mine, ma alinta eram numai a lui! Si visu a durat 4 ore! Cand m-am trezit am simtit o caldura in corp! Ce inseamna? De ce l-am visat exact pe el? Il mai iubesc sau ce se intampla? Nu radeti de mine va rog, e un vis si vreau sa.l clarific, ma gandesc de azi-dimineata numai la asta! FUNDA si multumesc pentru sprijin :*

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna!
Simti nevoia sa fii iubita si din aceasta cauza mintea ta in timpul somnului creeaza niste scene de genul acesta. L-ai visat tocmai pe fostul tau iubit, deoarece ti-a ramas in minte recent sau mai demult si pur si simplu a aparut acest vis. Dupa ce te-ai trezit si-ai inceput sa te gandesti si ai adormi cu el in gand, visul tau a continuat deoarece mintea era concentrata la aceasta placere.

| Alle15 explică (pentru FemeiaPisică):

Mersi mult :* Dar il mai iubesc sau care.i sentimentul?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Alle15):

Da, inca il iubesti. Nu trebuie sa te ingrijorezi daca ai avut un vis erotic, deoarece multe femei au aceste vise. De cele mai multe ori cu actorii preferati. Unele femei se indragostesc pur si simplu de un personaj din filme si isi doresc sa il simta aproape, iar in timpul somnul mintea produce aceste vise.
Daca ai visat ca te-a cerut in casatorie, probabil, din cauza ca, tu ti-ai dorit o relatie de lunga durata cu el.

| Alle15 explică (pentru FemeiaPisică):

Merci frumos..esti o scumpa.Da.mi msj p privat, lasa.mi id, poate o sa fim prietene bune :*

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vin cu o completare, vezi ce spune și dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| mrjohanys a răspuns:

Nu te mai uita la filme de dragoste si telenovele

| Alle15 explică (pentru mrjohanys):

Da,frumos waiting..Nu ma uit tongue

| AnnyJonathann a răspuns:

Cred ca inca il iubesti.Cind v-ati despartit?

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Dap, inca il iubesti.

| AngelaMatache892 a răspuns:

Se numesc hormoni. Nu mai manca atat inainte de culcare si apuca si tu o carte buna si nu Twilight.