| Daria34 a întrebat:

Bună fetelor! Astazi am întreținut relații sexuale cu un coleg de clasa, care este șansa să rămân însărcinată dacă a ejaculat în mine știind ca peste 3 zile îmi vine ciclul?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai Alina ce haz ai

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa de gravidie, dar sanse majore sa fii exmatriculata daca s-a intamplat la scoala, si bieninteles sa afle toata scoala ca ai avut sex cu el.

| Sofer a răspuns:

De prezervative nu ați auzit? Șanse sunt.

| alina2k18 a răspuns:

Sanse f mici.
Vezi ca o sa te stie toata clasa ca te-au fufu cu coleguwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitări! O să devi în curând vedetă în liceu. Am așa o vagă presimțire.

| gogugogugogu a răspuns:

Sanse minime.

| ciobele22 a răspuns:

Da