| Bursucu98 a întrebat:

Bună, fetelor. Care este vârsta la care voi, fetele, simțiți cea mai mare nevoie de a face sex și sunteți cel mai mult pasibile de infidelitate și aventuri de o noapte? happy

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Pana la 40 de ani sigur simti nevoia sa faci sex. O femeie maritata si neglijata mult timp de partener sigur ca devine pasibila infidelitatii si aventurii nu numai adolescentele. Chiar si intr o relatie serioasa care implica sentimente nu poti fi sigura ca nu apare cineva care sa te atraga maxim, sa te faca sa ti pierzi capul.

| Bursucu98 explică (pentru HazelEyes77):

Aha...De exemplu, tu ai face sex cu un tip ce te atrage, dacă el ți-ar propune asta și te-ai afla undeva într-un club chiar dacă ai avea deja o relație cu un alt bărbat, dacă ai fi sigură că partenerul nu va afla că l-ai înșelat? Ai face-o cu tipul respectiv dacă ai ști că nu va afla partenerul?
Vreau să-mi spui sincer happy

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

15-20 e varsta la care lucra hormoni cel mai acut, totusi si o femeie de peste 45 trece prin schimbari hormonale si psihice, fiind destul de vulnerabil deci si atunci este posibil sa se recurga one-stand night si aventuri sexuale.

| ShamelessQboy a răspuns:

Cred ca unii/ unele asa s-au nascut "polyamorous" si iubita mea cred ca este intr-o situatie asemănătoare, sunt in dilema in legătură cu relatia asta.
Deci este o chestiune complicată și diferă de la o persoana la alta!

| BabyThisIsMe a răspuns:

15-25 asa, pentru ca in adolescenta si in perioada in care esti studenta sau te angajezi si gasesti barbati noi esti foarte atrasa de ei.