| silwiuandreie a întrebat:

Buna Fetelor...Ce parere aveti despre baietii care au casa frumoasa, masina si multi bani, si despre care nimeni nu stie nimic? Un fel de baiat retras, tacut si foarte instarit. Va atrage genul asta de baiat? Fiti sincere happy

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

De ce crezi tu ca neaparat exista "categorii" de genul?

| silwiuandreie explică (pentru madyddd):

Dar ce te face sa crezi ca nu exista "categorii" de genul? Mhm?

| Morenna10 a răspuns:

Nu prea, prefer sa fiu eu cea instarita, nu el

| RAY a răspuns:

Cum naiba nimeni nu stie nimic? in fine doar sufletul conteaza nu aspectul fizic sau banii asta e vrajeala tipic fetelor,eu tio spun in fata daca ai casa,masina, banii ai cate fete vrei tu, femeia e ca albina cauta floarea cea mai bogata in polen la noi polenul sunt banii, faza cu a fi retras ce importanta are cui i pasa, banii vorbesc in ziua de azi. totusi un pic de tupeu nu strica, lasa naibi netul si comunica mai mult real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi pasa cand imi place un baiat daca are bani sau nu (da, stiu ca sunt o specie pe cale de disparitie). Baietii retrasi si tacuti sunt draguti in felul lor, dar nu atata timp cat le scoti cuvintele cu clestele din gura.

| Innsbruck a răspuns:

Da ma atrage.Dar faptul ca are bani multi nu-mi prea place, sincer laughing

| T0T a răspuns (pentru Innsbruck):

Interesant.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Innsbruck):

Mincinoaso