| CsabaTibor a întrebat:

Bună, fetelor... Ce părere aveți despre bărbații tineri care vizionează frecvent filme cu conținut erotic și care se masturbează aproape zilnic? Cum îi vedeți voi, ca și fete/femei pe acest gen de bărbați? Aștept cu drag răspunsurile voastre happy
Ps. Este adevărat că femeile își dau seama după fața unui bărbat dacă acesta este onanist și fără femeie sau chestia asta nu o puteți analiza doar din privire?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toti generalizam. Noi zicem ca femeile sant curve si voi ne condamnati drept agresivi misogini fustangii

suntserios
| suntserios a răspuns:

" Este adevărat că femeile își dau seama după fața unui bărbat dacă acesta este onanist"

O fi si greu avand in vedere ca 99% din barbati freaca maimuta.

| Fabyana307 a răspuns:

Din cate cred eu, esti adolescent probabil. având foarte mulți hormoni si nefacand sex mi se pare normal sa te uiti la filme erotice sau sa te masturbezi, dar nu o fa prea des ca mai tarziu vei regreta foarte tare. Si... femeile își dau seama de multe doar uitându se la chipul bărbatului.

| lAleXl a răspuns (pentru Fabyana307):

De ce va regreta mai târziu foarte tare daca se masturbează des?

| doctorandus a răspuns (pentru Fabyana307):

De fapt, nu: ideea ca masturbarea imbolnaveste este delir.

| Fabyana307 a răspuns (pentru lAleXl):

Pentru ca cand va face sex își va da drumul foarte rapid si nu cred ca va fi placut nici pentru băiat cat nici pentru fata

| Fabyana307 a răspuns (pentru doctorandus):

Nu am zis ca răsturnarea îmbolnăvește. Doar ca daca o faci prea mult cand vei face sex iti vei da drumul foarte rapid

| doctorandus a răspuns (pentru Fabyana307):

Masturbarea nu produce ejaculare precoce. Sursa: Strassberg, Donald S.; Mackaronis, Julia E.; Perelman, Michael A. (2015). "Sexual dysfunctions". In Blaney, Paul H.; Krueger, Robert F.; Millon, Theodore. Oxford textbook of psychopathology (Third ed.). NY: Oxford University Press. pp. 441–442. ISBN 9780199811779. OCLC 879552995.

| Atlantic007 a răspuns:

Ce probleme ai si tu