| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor ce părere aveți in legătură cu Practicarea sexului oral? Va place sa il practicați partenerului si parteneru la rândul lui sa va practice sexul oral?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manuela face un oral pe cinste

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Îmi place sa practic sexul oral dar nu in aceiasi masura sa il si primesc, imi place sa îmi vad partenerul cum face si cum inebuneste de placere, iar eu accept sexul oral numai cand simt ca am nevoie, stiu ca asta nu pare prea normal dar cand ai un partener care vrea sa iti ofere tot timpul aceasta placere uneori te cam saturi, si eu nu practic sexul oral daca nu s-a spălat inainte, din cauza unor experiente antrerioare neplăcute, la fel si in cazul meu, nu pot sa il las si sa ma bucur pe deplin de un sex oral daca nu m-am spălat inainte

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru Padure_Petronela_Roxana_1995):

Până la urmă nu poate fi scârbos sexul oral, penisul e doar o parte din corp, de exemplu mana. Apreciez sinceritatea ta si ca recunoști caîți place altele nu recunosc chestia asta

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns (pentru Alinutzamadalina2214):

Sunt foarte deschisa in ceea ce priveste sexul si si cu maicamia am o discutie foarte deschisa despre acest lucru happy maicamia nici nu se mai minunează la ceea ce mai am de zis laughing si asta serios vorbesc

| Ciobanu_Denisa_1999 a răspuns:

Buna! Mie mi-ar placea practic cu cel mai frumos băiat din clasa

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru Ciobanu_Denisa_1999):

Sa ii faci sex oral?

| JustStitch a răspuns (pentru Alinutzamadalina2214):

Nu ea, el eiwinking e cel mai fain