| mysterioR a întrebat:

Buna fetelor, ce parti ale corpului va plac la un baiat, lasand sentimentele deoparte
(ex: Coapse definite, biceps, piept)?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Umeri lați, pieptul, cum are părul făcut, ochii, brațele

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar ma lasa rece coapsele si muschii, prefer sa fie inalt, atletic, curat, placut mirositor si proaspat spalat pe dinti.

| alina2k18 a răspuns:

Bicepswinking, ocheane, zambet [ buze plus dantura ].
Si ma uit la unghiiwinking daca sunt ingrijite si curate, daca sunt roase si umblat pe la cuticule de sunt franjurate e clar ca e stresat very muchwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorian Popa este idealul fetelor/femeilor.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iac nu, mi se pare oribil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buzele (cele neexagerat de groase dar nici foarte subțiri); părul (dacă are o tunsoare decentă); să fie înalt, solid și de preferabil blond sau șaten deschis și cu ochii albaștrii. :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe pretențioase pe aici. Iar noi ne uitam la fetele alea cu gene false, sâni falși, buze false.

| Anonima163333 a răspuns:

Fata,sa abia ochii caprui, parul saten deschis(blond inchis) sa fie mai inalt ca mine si sa nu fie nici gras, dar nici slab.winking
Cam asa arata baiatul ideal pentru mine...

| Anonima163333 a răspuns (pentru Anonima163333):

Mai inalt decat mine* scuze acum am vazut ca am gresit.

| Hollyg a răspuns:

Dantura, mâinile si fundul?

| Singleone17 a răspuns:

Crede-mă primul lucru pe care il observă o persoană la o alta este FAȚA (în special ochii, apoi buzele, poate si părul). Dar pentru că ai întrebat fără sentimentewinking, cred că gâtul, umerii si brațele fac un băiat să fie foarte atractiv. Dar cred că vorbesc tot din punct de vedere sentimental pentru că atunci când îmbrățișezi un băiat te simți protejată și cam asta vrea orice fată să simtă.
Repet, doar cred. Nu am avut niciodată un iubit. big grin

| Nyergesmarai a răspuns:

Pieptul si dintii