| Andreyey09 a întrebat:

Fetelor, ce va determina sa faceti sex oral?

23 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Curiozitatea, dorinta de a satisface pertenerul si totodata increderea si stabilitatea relatiei.Cred ca cel mai important lucru e ca relatia sa fie stabila si fata sa aiba incredere in partener, sa detina o siguranta.

| Andreyey09 explică (pentru Nextone):

Cred ca doar primele 2 sunt adevarate smug

| Nextone a răspuns (pentru Andreyey09):

In opinia mea este adevarat tot ce am scris laughing, acum depinde de fata

| Nextone a răspuns:

Mi-am dezactivat optiunea.

| bombonica22 a răspuns:

Stabilitatea, respectul, iubirea si increderea.

| Infraverde a răspuns:

Dorinta de a satisface partenerul. Pe tine ce te determina sa faci sex oral?

| Andreyey09 explică (pentru Infraverde):

De unde stii ca am facut?

| Infraverde a răspuns (pentru Andreyey09):

Nu stiu, am presupus ca un baiat mare stie sa isi manance tot din farfurie. Daca ti se pare ca sexul oral este scarbos, poate esti un pic cam tanar sa ai relatii intime.

| Andreyey09 explică (pentru Infraverde):

Nu imi e scarba...nu am cui laughing

| Infraverde a răspuns (pentru Andreyey09):

laughing) Eh, aici nu am cum sa te ajut.

| Andreyey09 explică (pentru Infraverde):

Mersi oricum laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

In majoritatea cazurilor sexul oral nu este un act voluntar, de obicei barbatul isi obliga partenera sa-l satisfaca.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu stiu, nu am incercat pana acum. Sa fiu sincera nu e nimic ''frumos''. Bine, nu vreau sa fiu egoista dar e altceva cand ii face baiatul fetei! big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Florentina9210):

Esti o profitoare. big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ba nu! Eu m-am referit in general. happy

| AnoNymOuSS11 a răspuns (pentru Florentina9210):

E pai vezi =]]

| Andreyey09 explică (pentru Florentina9210):

Te aprob smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru Andreyey09):

Pai, am dreptate. smug Voua baietilor va place sa ''bagati botul''. tongue laughing

| Andreyey09 explică (pentru Florentina9210):

Ce te face sa fi asa sigura? laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Andreyey09):

Dar nici nu va displace. Sa fim sinceri.

| Florentina9210 a răspuns:

Ia vezi acum. Astept parerea!

| Oana92 a răspuns:

La inceput din curiozitate, apoi pentru ca mi-a placut reactia lui. Nici macar o singura data nu am facut din obligatie, intr-o relatie nu ar trebui sa existe asa ceva! Sexul oral e ceva normal si frumos, dar trebuie sa fie acceptat si dorit de toti cei implicati pentru ca rezultatul sa fie pe masurawinking

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Scarbos in ***! big grin big grin.

Cred ca suptul pu**i nu e un act voluntar, cred ca pentru a ne satisface, sau pentru ca-s obligate.

BIG IDK.