| Anca1989s a întrebat:

Fetelor cum e sa faci sex oral? Eu nu am facut inca, dar vrea iubitul meu si nu stiu cum sa fac. Adica stiu in ce consta da nu stiu foarte multe detalii. Ajutor.

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Gasesti pe net diferite modalitati de a face sex oral.Mie imi place sa fac.Dar sunt si femei carora li se pare scarbos sau neadecvat! daca vrei in super detaliu, da-mi mesaj!

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Sa ii sugi sexu mai pe romaneste, nu stii cum se face?

| Azµre a răspuns:

Ai o vârstă dracu, documentezăte pe net, uite aici pe Www.SexGen.Ro, ai detalii tot ce vrei.
E simplu o iei și te joci cu ea cum vrei tu, cu gura, atâta tot e de făcut.

| bogdan72 a răspuns:

Pareai mai convingator/convingatoare (ce-oi fi si tu) daca scriai normal...

| catosp a răspuns:

E ca si cum ai suge un chupa chups ..doar ca nu ti se coloreaza limba laughing

| IepurasPerfect a răspuns:

Ancuta tata, te ajut eu, poti face practica cu banana mea! ce va mai faceti ca nu stiti sa o rontaiti si dracului nimeni nu va intrece in asta! pune mana pe banana decojeste-o ..restul vine de la sine, pofta vine mancand