| FirstState a întrebat:

fetelor cum intelegeti voi pin baiat rau? Am intilnire cu o fata care zice ca ii plac baietii rai. big grin

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Baiatul rau e fiara dulce in pat love struck drooling

| Radioactive a răspuns:

Nu se referă la comportamentul în sine, ci mai mult la cuceririle sale şi la comportamentul sexual, dacă mă înţelegi...

| Change a răspuns:

Fi tu insuti! Daca ea te palce pentru cine esti cu adevarat atunci e perfect daca nu macar sti ca nu ai fost fals si nu te-ai dat drept altcineva.
Eu sunt fata si de multe ori aud chiar de la prietene ca lor le plac baietii rai(nu am reusit niciodata sa inteleg de ce? dar fiecare cu gusturile ei).
Se refera mai mult la felul in care se comporta(in sensul:ironic,cu multe cuceriri, acel gen de baiat cu care parintii nu ar fi de acord, eventual un baiat cu cercei in urechi)dar sti ce? este pierderea ei daca nu te place petnru cine esti cu adevarat.

| Change a răspuns:

Fi tu insuti! Daca ea te palce pentru cine esti cu adevarat atunci e perfect daca nu macar sti ca nu ai fost fals si nu te-ai dat drept altcineva.
Eu sunt fata si de multe ori aud chiar de la prietene ca lor le plac baietii rai(nu am reusit niciodata sa inteleg de ce? dar fiecare cu gusturile ei).
Se refera mai mult la felul in care se comporta(in sensul:ironic,cu multe cuceriri, acel gen de baiat cu care parintii nu ar fi de acord, eventual un baiat cu cercei in urechi)dar sti ce? este pierderea ei daca nu te place pentru cine esti cu adevarat.

| Mihaela_5801 a răspuns:

Fii tu insuti pentru ca atunci cind incercam sa ne dam drept altcineva nu ne ese bine! fii tu insuti, ceva imi spoone ca eshi destul de bun! Bafta

| Bombonica1 a răspuns:

Pai.si mie imi plac baietii rai din pacatelaughing.Un baiat rau poate fi un golan, un motociclist, un rocker/rapper.etc.In principiu sunt aceia care nu sunt timizi, fumeaza, le place compania fetelor.big grin

| mmmiruna a răspuns:

De exemplu mie mi se par mai ok baiietii care fumeaza si le place sa stea mai mult cu fetele (eu asta inteleg prin baiat rau...dar depinde ce intelegge ea prin asta)...totusi incearca sa fi tu insuti si e ok

| ssssss_9980 a răspuns:

Rau...adica nu se comporta urat cu fetele...ci obraznic tongue, tupeisttongue ca sa intelegi

| LargeKidda a răspuns:

Daca esti mai timid si mai dulce asa de felul tau si ea zice ca ii plac baietii rairolling on the floor. fratioare las`o balta, am impresia ca e cam plecata ori nu a vb pe direct in viata ei cu un baiat laughing)

| mary23 a răspuns:

Trebuie sa explorezi comoara piratilorwinking

| scump3tea1 a răspuns:

RAU inseamna neieducat da deci nu iubesc asa baietii...