| fdfddfdfdf a întrebat:

Bună, fetelor. Dacă un bărbat v-ar oferi o sumă mare de bani și v-ar cere în schimb să vă dezbrăcați în fața lui de chiloți și să-i dați chiloții voștri lui... Cum ați reacționa? Ați accepta așa ceva?

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Hmm eu as face-o laughing) dar gen am o rochie lunga - scot chilotii instantwinking si nu raman nakedwinking
PS: Vrea sa poarte el chilotii mei? Sau sa faca o l@b@ pe ei? laughing
Ca asa... sa mai adauge ceva la suma aia marewinking
PS1: Ai o mare obsesie sa pui intrebari din astea: laughing boss.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ce intrebari...ce te mai plictisesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare normal.Ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am plezni grav, eventual l-as scuipa

| Dumblytics a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pe madular l-ai scuipa, sa alunece mai bine in tine.
#justpzdeproasteipocritethings

| fdfddfdfdf explică (pentru anonim_4396):

Nu-i rău nici dacă scuipi, unora le place să-și vadă *iubita* în postura asta...

| alexwahl a răspuns:

Crezi ca s ar multumi doar cu atat?

| Alexa1234a a răspuns:

Nu, nu ași accepta nici dacă mi.ar cere sa ma dezbrac doar de pantaloni și bluza.

| Vegeta07 a răspuns:

Ce naiba sunt cu intrebarile astea? Nu aveti ce lucra?

| Dumblytics a răspuns:

Sadomasochist mai esti, ba baiatule, nu am nimic cu intrebarile tale, ca pana la urma e categoria Dragoste/Sex, dar nu te-ai saturat sa-ti dea atata cringe toate ipocritele astea proaste care se dau sfinte?