| Gigea21224 a întrebat:

Buna fetelor e o întrebare mai de prost gust.Voi pe ce puneți accent mai mult la un bărbat, pe mărimea penisului sau pe tehnica?( Nu am pus întrebarea asta sa fac mișto sau altele chestii de genul vreau un răspuns sincer și concret)

Răspuns Câştigător
| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Eu una pun accent pe amandoua, tehnica unu la mana (romantisme, giugiuleli, sarutari fierbinti si toate cele), dar si marime, am avut parte de 12 cm si iti zic din proprie experienta ca nu e chiar ok, cu toate ca tehnica era destul de buna, dar cand simti ca iti mai trebuie un pic si nu ai de unde orice ai face e cam naspa happy

| Gigea21224 explică (pentru Padure_Petronela_Roxana_1995):

Exista prelungitor drăguță pentru iubitul tau daca nu e dotat eu nu pot sa mă laud că o am mare dar 19 cm zic că este un penis normal din punctul meu de vedere

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns (pentru Gigea21224):

O fi existat prelungitor, l-am prelungit eu cu altul mai bun laughing

| Gigea21224 explică (pentru Padure_Petronela_Roxana_1995):

I-ai dat papucii tipului daca a meritat trebuia... ești femeie și îți trebuie un bărbat să te satisfacă fizic și sexual

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns (pentru Padure_Petronela_Roxana_1995):

Au fost mai multe adunate nu doar chestia asta

15 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Daca o ai mica, tehnica nu prea te ajuta, deci marimea chiar conteaza.

| Delocimportant a răspuns:

Frate, iti zic din experienta: daca ai BMW, nu le mai intereseaza nici marimea, nici tehnica. Important e sa coboare din BMW, atunci cand tocurile pantofilor ei ating solul.

| Kingsley a răspuns:

Prin technica te referi la cea de a face bani? Ca daca il ai gol si Dacia Logan, poti sa fii as la technica in pat sau sa o ai cat Turnul Eiffel ca e degeaba.

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Buna!
Cred ca ea se referea la genul acela de baieti care o au mare dar nu stiu sa faca nimic cu ea.
Un penis normal ar trebui s aiba in medie 16 cm.
Unii nu inteleg o chestie... daca o au de 20, 21, 22, 23 cm etc. ei cred ca is cei mai buni la pat ca o au mare, dar nu intra mai mult de cativa centimetri in vagin, pentru ca vaginul nu are 20 de cm...si daca e prea mare poate sa raneasca peretii vaginali.

| PsihoSex a răspuns (pentru Iuliana_Andreea_1996):

Bravo, domnisoara! Mai trebuia sa le spui si ca vaginul are 8-12 cm! Nu peretii ii raneste ci colul.

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns (pentru PsihoSex):

In fine ce o fi ei happy

| superuamen a răspuns:

Daca nu ai cu ce nu ai cum sa folsesti o tehnica

| Gigea21224 explică (pentru superuamen):

Nu am zis că nu am cu ce dar nici nu pot sa mă laud că sunt dotat.19 cm e un penis normal zic eu

| superuamen a răspuns:

Daca nu ai cu ce nu ai cum sa folosesti o anume tehnica

| Sevybiciu a răspuns (pentru superuamen):

Băiatul era doar curios, asta nu înseamnă că nu are cu ce

| Alinnnstefannn a răspuns:

Salut să ştii că îți spun din propia experienta eu o am de 16 cm dar cu tehnica diferă de la fata la fata depinde ce fel de vagin are pentru ca sunt 6 de obicei poti sa îți dai seama dupa sâni sper că întelegi la fel cum nu toate fetele au sâni rotunzii sau mari la fel si cu vaginul dar depinde si de cât este de unblată daca este putin dai mai usor şi tandru daca este mai mult dai unpic mai tare pentru ca îi va face placere dar daca este mai putin umblata si îi dai tare o să o duară