| Andreea20000 a întrebat:

Buna fetelor! Este pentu prima data cand folosesc absorbante Bella, nu stiu la ce sa ma astept...Sincera sa fiu dupa cum arata par mult mai confortabile decat cele de la Always. Voi ce parere aveti, sunteti multumite de absorbantele Bella, sunt mai confortabile?

2 răspunsuri:
| MeridaOcean a răspuns:

Eu numai bella folosesc si ma simt chiar foarte bine, ma simt fresh si cu pofta de viata, nu stiu de ce.Sunt foarte confortabile si mai dragute decat Always. Sunt cu multe culori:mov,bleu,alb, roz, verde si galben, unele chiar au niste floricele dragute pe ele! Ti le recomand, cu ele ai vrea sa fii zilnic pe stop :p love struck

| Annessa a răspuns:

Da. eu le folosesc de 2 luni. sunt perfecte. nu te irita, nici nu le simti. crezi ca e o zi obisnuita cu ele, nu una de menstruatie.( stii ca atunci te simti rau, iti tot curge, te duci des la baie)