| Stellian a întrebat:

Bună, fetelor. Haideți să ne imaginăm un scenariu: Este vară, cunoașteți un tip, tipul vă invită la un picnic în aer liber la pescuit iar voi acceptați. Însă, se pare că tipul își aduce și un amic cu el... După puțină șampanie și vorbe dulci, băiatul de care vă place pune o pătură pe nisip și începe să vă sărute romantic pe corp și vă spune că vrea să faceți sex acolo, pe plajă, adică voi 2 și amicul lui, threesome romantic. V-ar plăcea o experiență de genu, ați fi încântate de o astfel de ocazie sau ați refuza?

8 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Threesome romantic - ce-o mai fi si asta in capul tau? Existenta sampaniei il face romantic, sau pestii din lac?

| sofisis a răspuns:

Te-au blocat pe celelalte conturi? laughing)
Acum nu mai intrebi de sex pe bani cu multimiliardari prin bai de avioane? happy

| Stellian explică (pentru sofisis):

Nu am idee despre ce/cine vorbești... Probabil mă confunzi happy

| alina2k18 a răspuns:

Threesome romantic laughing gen pun amandoi stim noi ce pe fata dar e romantic, nu?
Cu ulei sau fara?winking
Din ala de plaja ma refer ca mergem sa facem plaja acolo, nu?winking

| AliGab a răspuns:

Daca este o fantezie de-a ta zic sa te lasi, ca realitatea sta cu totul altfel si s-ar putea sa fie cea mai urata experienta. Daca lucrurile sunt reale si chiar s-a intamplat asa ceva, eu zic sa fugi cat se poate de astfel de situatii si oameni, ca sa nu te compromiti intr-un sens destul de urat.

Răspuns utilizator avertizat
| QQanswer a răspuns:

Cum suna asta: picnic la pescuit laughing) cu inca un amic, threesome romantic laughing si voi beti sampanie laughing Sa ne spui ce fumezi ca si noi vrem!