| LarissaEne a întrebat:

Bună, fetelor. Mă confrunt cu o problemă puțin mai jenantă. De curând mi-am început viața sexuală și când fac sex simt un miros ciudat, în special după actul sexual... Este ceva normal să fie un miros puțin strident în timpul actului sexual; la voi este la fel? Menționez că merg regulat la ginecolog și nu am nicio problemă de natură genitală, de asta vă întreb și pe voi, să-mi spuneți dacă și la voi există acel miros în timp ce faceți sex și dacă e normal happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Miros ciudat de la tine? Din zona vaginului sau de unde?

| LarissaEne explică (pentru CristiDinBucuresti):

Din zona vaginului, logic... Și mă simt puțin jenată din cauza asta, deoarece n-aș vrea să le creez o imagine proastă băieților/partenerilor cu care fac dragoste când ies în club sâmbăta, când plec de la părinții mei de la țară și mă duc în oraș happy

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru LarissaEne):

Saraca laughing))

| Sofer a răspuns:

Un duş inainte apoi start sex apoi iar duş si liberi.

| Ale5184 a răspuns:

Nu am patit. Mirosul poate fi influentat si de alimentația pe care o ai. Totusi, nu stiu sa iti spun cat de normal/anormal este.

| Lorennn a răspuns:

Exista, din cauza pozitiilor le care le aveti si in care transpirati. Majoritatea fac dus dupa sex big grin