| Andreea171701 a întrebat:

Bună fetelor,o intrebare numai pentru fete.
Voi ce chiloți purtați? Eu port chiloți tanga (bikini) pentru ca ma simt bine in ei, sunt foarte comod si sincer ma simt si putin mai sexyhappy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tanga si bikini sunt 2 modele de chiloti total diferite!
Cat despre comoditate, ma indoiesc ca te simti atat de bine.
Iar sexy... extraordinar, mai ales cand ii porti pe sub blugi si se vad 2 atisoare, peste marginea pantalonilor, nu? laughing

| Andreea171701 explică (pentru Violleta2022):

Stiu si eu ca tanga si bikini sunt 2 modele de chiloți diferite dar nu am mai specificat, am zis ca nu are rost..insa se trezesc "deștepți" sa imi spuna ceea ce deja stiu.Doamna mea, cumva tu porți chiloții bunici sau ma îndoiesc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreea171701):

Serios, chiar stii care-i diferenta dintre bikini si tanga?
Pentru ca ceea ce ai scris mai sus, spune clar ca nu stii a face diferenta dintre cele doua!
Ma amuza in schimb cum te consideri tu sexy la 15 ani, purtand tanga, imitand fetele mari care-si expun chilotelul in intimitate.
Dar tu cum te simti sexy, cand il porti pe sub trening la scoala?
Ce-i sexy in asta?
Fetita draga, esti mult prea micuta pentru a intelege sensul de "sexy" si conotatia lui. Dar toate la timpul lor, pana atunci, te sfatuiesc sa inveti carte si sa nu o mai faci pe desteapta pe un site, unde mai sunt si oameni mari, ca nu esti sexy, etalandu-ti prostia.