| Dani632 a întrebat:

Buna fetelor, sunt băiat și am nevoie de un răspuns de la voi. Nu vreau hate doar un rasp concret și corect. Ați sfătui un băiat sa poarte tanga adica ar fi comozi? Am încercat să-mi ating punctul g, nu am reușit, ma poate ajuta cineva va rog, nu fac mișto?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu m-ar atrage un barbat cu tanga. Mult prea paros, iar cu bucatica aia de carpa din fata, ar arata ca o punga legata de gat.
In ce priveste punctul G, acela este la femei.
Barbati au un alt punct P.
Mai multe informatii aici:
https://clickpentrufemei.ro/....../a19400697

| Eisenheim a răspuns (pentru Violleta2022):

Lasă-l măi sa încerce tanga,nu are nimic de pierdut, daca sânt fete care poartă mască de protecție, de ce un băiat nu poate purta niște tanga laughing poate vrea sa ii poarte acasă și el, nu neapărat să facă,, striptis"

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eisenheim):

Nu am spus niciunde ca nu-l las, am doar ca nu mi-ar place happy

| Dintrebare a răspuns:

Sigur, poti incerca tanga si o sa vezi daca sunt confortabili sau nu. Important e sa te simti tu ok, nu conteaza parerea altcuiva. Iar legat de punctul G, poti incerca sa cumperi un mic dildo sau vibrator anal si eventual citeste pe net ce si cum