| Jack99 a întrebat:

Fetelor, voi ati iesit cu vreun baiat ce v-a scris pe Facebook? Daca da, cum a fost?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, niciodată nu s-a legat nimic. e prea boring și previzibil totul. Adică știi din prima ce intenții are iar să dau de unu care a gândit „ia hai să-i dau un pic de gândit dacă vreau ceva sau nu" nu am dat încă din cei care m-au contactat direct pe Fb. toate relațiile mele care au însemnat ceva au fost cu tipi cunoscuți în rl

| Edw08 a răspuns:

Eu sunt băiat, nu fata. Te sfătuiesc sa iesi doar dacă îți prezintă încredere și dacă ai o vârsta decenta nu 13 ani. Peste 17 ani cred ca e cât de cât safe sa iesi. Mai bine mai ia-ți pe cineva cu tine just în case

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am iesit niciodata cu cineva dupa FB si nici nu intentionez sa ies vreodata.
Online sunt numai relatii mincinoase, nici nu merita sa dai vreo importaata mesajelor de acolo.

| Firedaxis23 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am cunoscut-o pe iubita mea pe FB si suntem impreuna de 10 luni asa ca nu mai vorbi aiurea ca online sunt NUMAI relatii mincinoase si ca nu merita sa dai importanta mesajelor de acolo.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Firedaxis23):

Hai sa vad ce iese din relatia asta. Mai sunt si exceptii, desii, ma indoiesc ca va rezista prea mult o asemena relatie.

| Firedaxis23 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da-mi un motiv pentru care nu ar rezista?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Firedaxis23):

Pentru ca online, toata lumea minte sau spune doar ce are chef, ce-i frumos si doar ce-l pune in lumina buna si frumoasa.
In timp, adevarul iese la umina si relatia se rupe.

| Firedaxis23 a răspuns (pentru Violleta2022):

Suntem din acelasi oras, i-am scris pe FB si a doua zi ne-am vazut, ne-am simtit bine amandoi si am decis sa mai iesim si de atunci suntem impreuna, nu este o relatie la distanta. Probabil ai inteles gresit.

| ywar a răspuns:

Ce bine ar fi ca inainte sa iesi in oras cu cineva sa iei o carte de gramatica a limbii romane. Analfabeti functionali, bine spuneau astia la televizor.