| UnUtilizatorDinBucuresti a întrebat:

Buna fetelor,

voiam sa va intreb si eu ceva fara sa radeti...vi se pare rusinos ca un adolescent sa isi inghita o data sperma dupa masturbare, daca e curios?

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Cred că nu fiecare măcar odată în viața a experimentat câte ceva indiferent de ce natura a fost, așa că nu îți dă griji happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu secretiile lui.
Daca ai mobilitate si iti poti face singur o autofelatie, este doar optiunea ta, daca inghiti sau nu.
Pentru atat lucru nu trebuie sa intrebi fetele, ca noi nu inghitim sperma.

| Constantin356889 a răspuns:

Frate si eu sunt curios sa vad cum este dar mie cam asa ca zic poate se intampla ceva

| UnUtilizatorDinBucuresti explică:

Am incercat o data, am ejaculat in lingura si am inghitit.

| UnUtilizatorDinBucuresti explică:

Chiar daca razi, am inchis ochii si am inghitit din lingura.
Am fost ai eu curios in adolescenta si voiam sa stiu de la o fata daca e rusinos.