| ๓єllเครtคг a întrebat:

Buna fetelor! Vreau raspuns urgent...deci scuzati categoria. Eu vreau sa comand de pe site-ul Lady's cateva produse in valoare totala de aprox. 62 lei!
1.Trebuie sa platesc taxa de ambalare?
2.Trebuie sa platesc taxa de transport?
3.Cum se procedeaza? Adica trebuie sa ma duc la posta orasului meu si sa iau coletul? Si platesc acolo?
4. Mi-a venit un catalog acasa gratis si ma intrebam deca coletul vine acasa?
5. Astept raspunsuri urgenteeee!
Muuuuultumes mult!

2 răspunsuri:
| PanteraRoz1997 a răspuns:

Tu trebuie sa platesti doar transportul asta am facut si eu si dupa daca mai vrei sa comanz vei primi un catalog cadou iar daca comanda ta va fi se 100 lei vei primi un discaunt

| alexx1111 a răspuns:

Deci la o comanda ca a ta se plateste taxa de ambalare taxa de transport 7 lei.
Da te duci la posta dai banii 62 de lei iti da chitanta si dupa iei coletul. funda
Daca ai o comanda mai mare de 100 ei atunci nu platesti nimic