| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Buna fetelorlove struck

am si eu o intrebarebig grin de ce uneori, in timpul actului sexual simt o oarecare usturime... daca era vb de o infectie simteam aceeasi usturime si cand mergeam la baie, nu?

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Poate esti alergica la materialul din care e facut prezervativul. mergi la ginecolog sa fii sigura.
si chiar daca era infectie, nu aveai cum s-o simti si cand mergeai la baie. urina nu se elimina prin vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da big grin sau nu stiu sigur dar trebuia sa se simta nu numai in timpul de aspirina saracului rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te duci la gineco pentru ca nu e normal sa te usture... poate fi vb de o infectie si daca e asa incearca sa o tratezi din timp...stiu eu ce zicsad

| vlady_xxx a răspuns:

Daca actul sexual a fost facut cu prezervativ...
este posibil ca u sa nu suporti materialul (durex.latex...etc)chatterbox daca a fost facut neprotejat...nu stiu care ar fi problemasad