| originalll a întrebat:

Bună, fetilor... Dacă într-o dimineață, imediat după ce v-ați trezit, iubitul vostru spune că vrea să vă ungă cu marmeladă și miere în zona intimă și apoi pe tot corpul, după care, să vă facă oral și să mănânce tot gemul și mierea cu care v-a mânjit...V-ar plăcea sau nu? Ați mai experimentat asta vreodată? happy

9 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cam naspa zic eu,iti dai seama cat are ala de lins daca da peste tot corpu laughing ce faci il pui la ingrasat laughing.Asa sa dai nitel stiu si eu pe sfarcuri,pe buric bla bla merge laughing poti da si cu o bautura ceva sampanie sau stiu si eu ce-ti place ce va place.
Daca dai pe tot corpu nu stiu daca dupa o perioada de loins iti mai arde de ceva laughing deja esti terminat doara lingand mierea aia si ce mai zici tu.
Dara ca idee nu se foloseste marmelada laughing sau miere, se foloseste ciocolata, auzi la tine marmelada, gem, dar ce faci frate parjituri laughing
Scuze ca am raspuns si eu, nu-s fata dara na am zis sa zic ceva pe aici.Si da pot sa zic ca am experimentat ambele si cu ciocolata si cu bautura si e frumos, asta daca place la amandoi, deci sa faca si ea si tu laughing

| cristi202 a răspuns (pentru relian):

Unora le plac si prajiturile. happy

| Hammurabi a răspuns:

1. Ai grijă să nu intre in vreo criză diabetică.
2. Pune pe pat un rând de așternuturi pe care apoi să le arunci.
3. După, vei avea nevoie de vreo 3-4 dușuri sănătoase ca să scoți toate topingurile de pe tine.
4. Poate face chestia asta fără marmeladă și miere. Eu personal am experimentat și concluzia a fost că nu-mi place să amestec mâncarea cu sexul. laughing

| cristi202 a răspuns (pentru Hammurabi):

1) Nu poate fi vorba de vreo criza diabetica daca se sfirseste cu sex. Sexul arde mai multe calorii si zaharuri decat orice.
2) Poate va dori sa le pastreze ca amintire.
3) Daca va reusi sa linga tot de pe ea, un singur dus va fi suficient. Daca va reusi...
4) Mierea e buna pentru piele. Daca insa tu ai experimentat deja, se pare ca nu e buna si pentru sex, o fi prea lipicioasa...
happy happy happy happy happy happy

| Hammurabi a răspuns (pentru cristi202):

laughing
1. Daca vor folosi miere garantat nu vor face sex inainte de dus.
2. Textile cu miere si marmelada le vor putea pastra numai la congelator.
3. Daca se va stradui sa linga tot de pe ea nu stiu daca va mai avea energia necesara pentru sex.
4. Idem 1.
laughing

| cristi202 a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing

| sofisis a răspuns:

Ih...nope!

| peperonies a răspuns:

Face diabet saracu.

| Alexandru567 a răspuns:

Ar fi caterinca, zic eu