| anonim_4396 a întrebat:

Buna fratiloor! Scuzati-ma, dar in ultimul timp m-am bucurat de vacanta si nu prea am mai intrat pe TPU.
Dar nu m-am bucurat numai de vacanta.
M-am bucurat si de noua mea prietena!
Pana la urma a mers totul bine.
Stie "oficial" toata lumea de noi chiar daca ea pare cem dezinteresata, cam ciudata, dar cred ca asta e felul ei de a fi.
Din fericire, putem fi impreuna. Locuim in acelasi oras!
Faza e ca ea sta si prin Italia, dar momentan sta in tara, si oricum au zis ca vin foarte des in tara.
Inca suntem la pensiune. Eu plec maine dimineata, ei maine seara.
Singura problema este comportamentul ei, un pic ciudat, ca intotdeauna.Dezinteresata, uneori ma saruta, alte ori nu, dar oricum, nu mai e ca inainte.
Va multumesc mult pentru ajutor! M-ati ajutat foarte mult

3 răspunsuri:
| Chauderitza a răspuns:

Buna! Si noi ne bucuram de ultima zi de vacantawinking,dar nu conteaza asta tongue!
Cum spui tu: ''dezinteresata''. Poate are si ea toane,poate in ziua aceea este suparata. Si nu prea are chef de nimic. Eu asa fac,cand nu am chef de nimic si m-am certat cu unul in parinti,si eu par dezinteresata in fata prietenului.Dar el imi stie toaste toanele, si cand sunt nervoasa ma lasa. Daca tu o observi pe prietena ta nervoasa, mai bine incearca sa o calmezi usor.
Bafta!

| al3utzu a răspuns:

Salut! Ma bucur pentru tine, si daca mai ai vreo intrebare nu ezita sa ne ceri ajutorul! Apropo, din ce oras esti?

| R3DAOT a răspuns:

Ok, ma bucur ca ai scos-o la capatwinking sa ai grija de eawinking si ia-o incet nu o brusca, ca asa ti-a zis si eawinking deci bafta in continuarewinking salut