| Nueu10 a întrebat:

Funda! ne-am cunoscut, el mi-a cerut numarul dupa cateva zile. A plecat acasa, sta in alt oras. Am vorbit in timpul asta in fiecare zi. S-a intamplat sa nu mai vorbim o zi si tot eu l-am sunat. A ramas sa iesim cand vine. Nu m-a mai chemat afara cand a venit. Apoi intr-o seara l.am sunat si nu putea sa vorbeasa si m-a sunat el. A doua zi am vorbit putin prin mesaje si dupa nu ma mai sunat DELOC. I-am trimis 2 mesaje seara si nu a raspuns. Nu l-am mai sunat. Asa s-a intamplat ieri. Astazi nu am vorbit deloc.Sa-l sun? Mi-am facut atatea sperante si atatea ganduri si toate s-au naruit. Macar de ar spune un raspuns.Da, vreau ceva cu tine.Nu,nu vreau nimic cu tine. Sa stiu un lucru. Sa-l sun? Mai merita?! Ma fac de ras?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uite ce ai scris:
"Tot eu l-am sunat"
"Nu m-a mai chemat afara cand a venit"
"nu putea sa vorbeasca"
"nu ma mai sunat DELOC"
"nu a raspuns"
"azi nu am vorbit deloc"

Nu stiu de ce te chinui singura, cand refuzul lui este evident!
Nu-ti mai fa visuri, revino la realitate si umple-ti viata cu sperante palpabile!

| Madayna a răspuns:

Nu-l mai suna.

| Kiddy1998 a răspuns:

Daca te iubea cu adevarat te cauta el, cred ca doar isi bate joc de tine eu zic sa renunti asta e parerea mea. Te pup mult noroc.

| Bendurlea a răspuns:

Nu-l mai suna ca te cautam noi pe tine laughing

| Girl228899 a răspuns:

Suna-l.Daca nu-ti raspunde, mai incearca. daca nici atunci nu-ti mai raspunde, renunta...inseamna ca nu te vrea...

| gyna90 a răspuns:

Nu il suna. Lasa-l sa i se faca dor. Am trecut si eu prin asta si stiu cat de tensionate sunt si cele cateva minute dintre 2 mesaje primite. Asteapta...gaseste-ti alta activitate care sa te distraga. Si incearca sa nu iti mai face sperante foarte usor...lasa timpul sa iti demonstreze ca merita sa iti pese.

| oeu a răspuns:

Profitori de astia gasesti cati vrei...