| Anonim_7591 a întrebat:

Buna:*! fundita!
Deci acum 1 an si ceva am vazut la schoala un baiat si am inceput sa vorbim sa ne cunoastem...etc. Am fost impreuna vreo 2 luni dar ne-am despartit si suntem prieteni. Eu inca il mai pla mult si cred ca si el ma place da e genul care isi ascunde foarte bine sentimentele si e foarte orgolios. Dar intre timp mau placut foarte multi baieti din clasa lui si mereu am avut impresia ca e gelos. Acum 1 luna ne-am certat rau[de obicei ne certam dar nu putem sta suparati mai mult de cateva ore, in general el mha suna si se preface ca a uitat ca ne-am certat] dar acum m-am suparat pe el si nu am mai vorbit chiar daca am vazut din comportamentul lui cai pare rau adica la scoala ma baga in seama ma tot tachineaza adica trece pe langa mine si ma intreaba"ce faci uratowinking" si alte chesti de genu asta ma conduce acasa si tot asa dar tot nu ne-am impacat[el nu prea isi cere scuze mai ales de la fete] si de vreo saptamana aproape uitasem de el adica nul mai placeam si am inceput sa vorbesc cu alt baiat din clasa de la el care am aflat ca ma place si dupa ce a aflat el ca baiatul ala ma place m-a sunat[acum 3 zile] am vorbit a zis ca ii pare rau pentru ce a facut acum o luna si sa ne impacam.am zis bine si de atunci ma suna in fiecare zi si la scoala ma suna in pauze [el invata sus] vine la parter sa vorbim...etc
Ce credeti? ma place? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| AndreaTeodorovaRumenova a răspuns:

Pai sa-ti raspund sincer, dupa spusele tale te place! De obicei cand baietii spn ceva,, ce fc urato''sau de genu inseamna ca te place, doar e cam gelos! Eu te sfatuiesc sa stai de vorba cu el, si dupa aia te hotaresti daca vrei sa te impaci cu el sau nu! Bafta!

5 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Poate te place.Sau poate nu i-a picat bine faza cu colegul sau de clasa.Acum pe bune, altul nu gaseai straight face? In fine, nu sunt pusa aici sa te critic, insa daca tu nu-l intrebi, mi-e teama c-o sa ramai cu aceeasi intrebare, ca eu una nu pot decat sa-mi dau o parere, tu esti cea care esti mereu langa el.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_7591 explică:

Georgiana, cu colegul lui de clasa sunt doar prietena[amica] adica doar colegu lui ma plk p mine eu nul plk p colegu lui.

| RougeEttiquete a răspuns:

SIguur Te Place. Fara nici o indoiala... Tu Trebuie sa fii calma si sa incerci sa nu te mai certi cu el... Dar Daca Tie iti mai place de el nu trebuie sa ii spui deoarece daca e genu de orgolios s-ar putea sa se umfle in pene.happy.

Asa Sunt baietii

Pwpp>big grin

| Lyssa97 a răspuns:

Eu zic ca da... daca te-a intrebat daca vreti sa va impacati atunci sigur 100% te placewinking...:*