| baby123 a întrebat:

fundita + vot :X M-am despartit de prietenul meu de app 3 saptamana (de fapt el s-a despartit de mine). Dar un motiv de despartire a fost ca nu i-am dat ce a vrut (intelegi voi). Nu am mai vb deloc pana acum 1 saptamana cand mi-a trimis un sms cu ce faci si mi-a zis ca se gandeste la mine. I-am trimis un mesaj daca vrea sa ne impacam si nu mi la mai dat. L-am intrebat daca vrea sa ne impacam inainte sa imi trimita el mesaju. De ce mi-o fi trimis mesajul ala. De ce fuge de acel raspuns. E asa de greu sa zica da sau nu. I-am mai adus aminte o data de raspunsul ala dar nu mi-a zis nimic. Mi s-a spus ca daca nu imi zice nimic inseamna ca nu mai vrea sa ne impacam dar atunci de ce mi-a trimis mesajul ala? Ce sa fac sa ne impacam? sad mi-a zis ca ar trebui sa ramanem prieteni cel putin o perioada asta inseamna ceva sau o fi zis doar asa?

Răspuns Câştigător
| RawrLexa a răspuns:

Da`ti seama ca el a vrut altceva de la tine daca ti-a cerut sa face`ti dragoste. Lol!
Poate l`ai iubit...te cred. Cel mai bine e sa nu te mai tii dupa el, daca nu vrei sa ii dai acel ceva:p
Si daca l`ai da orc. peste 1 saptamana va`ti despartii daca a renuntat la tine pentru ca nu i`ai facut placerea...
Statea cu tine acum daca te iubea.
El va fi cu tine doar sa-i faci palcerea apoi...se v-a plictisii.si na intelegi tu straight face.
Nu vrea sa se mai complice cu tine, asta a zis...gen mai dur : las`o balta"
Nu iti calca demnitatea, doar esti fatakiss.
Poate am zis`o prea dur.dar asta este adevarul kiss.
ai grija :*, fundapuppy dog eyes!?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fata mea, e clar ca el vrea doar sex de la tine si nimic altceva.

Maturizeaza-te!

| ignore a răspuns:

Io cred ca numai tine la tine si NICI NU A TINUT el a stat cu tine doar pentru a se culca cu tine si daca a zis ca vrea sa rameneti prieteni e clar ca nuami vrea nimic + ca isi bate joc de tine.CEL mai bine e sa-l uiti sa nul mai cauti doar daca nu vrei sa SE CULCE CU TINE SI APOI SA TE LASEhappy pentru ca atunci o sa te doare si mai tare. DIStreazate bucurate de viata de vacanta si cauta un b care sa nu vrea de la tine doar astawinkingNOROC

| WooLove a răspuns:

Lasa-l sa se duce la alta sa ii dea ce vrea el. tu fii fata destepta intoncinuare si vezi-ti de treaba ta. baieti sunt cu caruta care stiu sa respecte o fata si care cu adevarat s-o iubeasca. foarte bine ai facut imi place... nu te injosi mai ales ca el ti-a dat "papuci"
o vara frumoasa!

| misterioasahug a răspuns:

Buna!
baiatul a fost foarte clar ca vrea sa ramaneti prieteni, sfatul meu e sa nu insisti ca te vei injosi singura degeaba.
iar daca el a vrut sa o faceti si tu nu, v-ati despartit din cauza asta, atunci de ce tot tu vrei sa va impacati?
nu e bine sa stii, baietii i-au de proaste fetele in genul asta.
dovedeste-i ca nu esti!
baieti sunt fff multi.
nu trebuie sa te rezumi doar la unul singur. happy
bafta! :*

| Ingrid16V a răspuns:

Si eu am patit la felsadDar cat timp ati fost impreuna?sad

| D0zzz a răspuns:

Buna. Eu zic sa nu te mai ti dupa el. Eu cred ca a fost cu tine numai ca sa te aiba la pat. Nu cred ca te-a placut vreodata, ci doar a vrut o aventura cu tine. Inteleg cum te simti si sfatul meu e sa stai potolita si sa astepti. Nu e singurul baiat din lume. E un nesabuit, care nu merita nici macar atentia ta. Fii puternica! Nu te lasa prada lui ca poti avea multe de suferit. Eu iti doresc multa bafta si sper ca te-am ajutat!

| iuli a răspuns:

Probabil ca nu vrea sa va impacati si considera ca e mai bine sa nu-ti raspunda decat sa-ti dea un raspuns negativ. Parerea mea este ca greseste.
Nu mai tanji dupa impacare! Daca s-a despartit de tine din asemenea motive inseamna ca numai asta isi dorea si, sincer, nu te merita. Daca va impacati, vei ajunge s-o faci doar de frica sa nu-l pierzi din nou(lucru care nu este OK).
Mai bine uiti de el.
Succes!

| ClaudiuMCA a răspuns:

Daca a dorit doar sa se culce cu tine si s-a suparat ca nu erai pregatita, parerea mea nu il mai cauta deloc si vedeti de viata ta... si pe viitor fi mai atenta cu cine stai

| Victorita24zzz a răspuns:

Bine ai facut ca nu i-ai dat. Dac avea s-o faci si te parasea te durea si mai tare. Fii mindra si demonstreaza-i ca te pretuiesti si ca tii la tine. Iar el e un prost ca a stat cu tine numai din cauza ca sa se culce cu tine. Bucurate ca ai scapat de el! Bafta!