| x_7637 a întrebat:

Bunahappy.
Hmm prietenul meu a ejaculat, nu in mine, si nici la intrarea in vagin, a mers la baie, s-a sters cu servetel, s-a atins cu mana si de pantaloni si de servetel, dar nu s-a spalat pe maini, apoi a introdus degetul in vagin, eu fiind virgina, eu zic ca nu exista vreo sansa de a ramane insarcinata, dar el nu e asa sigur...Deci exista sanse?
Ty.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu, dar daca avea sperma pe maini, exista o mica posibilitate sa fii insarcinata.

| Cătălina a răspuns:

Eu nu cred ca esti. happy

| s3xy0girl20 a răspuns:

Yucks, dc nu s-a spalat? Putina igiena, tosui! daca nu au trecut 72 de ore ia pastila de a 2 a zi Escapelle sau Postinor dar daca au trecut mai mult de 72 de ore asteapta vreo 7-10 zile si fa un test de sarcina, si pe viitor fii mai atenta!
Sper ca te-am ajutat!

| Inoue a răspuns:

Bună! Puțin probabil.Cam in procent de 0, 002%
Bye bye

| MinnieHaha a răspuns:

thinking
Poi... Eo zic ca nu deoarece inainte de a se atinge cu mana, S'a sters pe servetel(din cate ai spus) si oricum, nu ar fi fost sanse nici daca nu se stersase!
deci eu zic ca nu sunt sanse!
SAu daca sunt ar fi cam 1%

Succes!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Am parerea ca esti o virgina care se arde anal si oral de se rupe. cu*vo

| Sweety_3695 a răspuns:

Bai frate, nu mai sfatuiti fetele sa ia pastila de a 2-a zi decat in situatii mai periculoase. Dar doar dintr-atat sa iei pastila de a 2-a zi? E foarte periculoasa, se ia doar de 2 ori pe an maxim.Nu mai dati sfaturi aiurea.Si x, sunt sanse mici.Nu te panica. Fa si tu un calcul daca erai in perioada fertila.

| mariana123novela a răspuns:

Eu zic ca prima data trebuie sa-i faci un teste de sarcina iar daca esti insarcinata spune-le parintilor tai, ei vor sti cum sa rezolve situatia si spune-i prietenului tau ca trebuie sa-si asume responsabilitatea.Si da sunt niste sanse.

| Alex6027 a răspuns:

Depinde. Ca sa eviti situatii neplacute, du-te si cumpara-ti pilula. Faceti jumi-juma la bani si v-ati aranjat. Altadata sa fiti mai prudenti.

| LoveYou2013 a răspuns:

Mai bine fa-ti un test de sarcina si o s vezi daca esti sau nu insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X? cu ce prost ai facut sex? ma asta-i un mod de a-ti pierde virginitatea? mai nu zic, de virginitate ca trebuie vanduta. dar stiu pe una care si-a vandut-o pe internet ca sa aiba bani sa-si termine studiile.boi nu va dati seama deloc de valoarea nu materiala ci morala, spirituala a virginitatii? ma prostul ala macar era curat si avea unghiile taiate? ai auzit de sida? maiculita, ce pot citi pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in vagin nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata. inainte sa va incepeti viata sexuala, DOCUMENTATI-VA!

| x_7637 explică:

Oameni buni voi va ganditi inainte?laughing
1.Sunt virgina
2.Nu eram pe camp, era curat pe maini, doar ca inainte de asta el a ejaculat, si nu frecandusi-o singur gen.
rolling eyes