| belanelu123 a întrebat:

Buna,ieri am avut ultima zi de ciclu,iar azi nu mi-a mai curs deloc,acum câteva minute am fost la baie și avem două picături de sânge oare m-am dezvirginat din cauză că am purtat chiloți cu ață sau e normal sa mi mai fi curs o picătură doua, eu am patru zile de ciclu menstrual, deci mă poate lamuri cineva? Știu că e o întrebare stupidă dar nu sunt lămurită de ce sa întâmplat asta... FUNDA

5 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi poate nu se terminase de curățat și alea două picături au fost mai leneșe. Cât despre chiloți cu ață, presupun că ața aia nu îți intră în partea din față, eventual îți cauzează disconfort și atât.

| belanelu123 explică (pentru 94Lucifer94):

Deci mai sunt virgină?!

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru belanelu123):

Da, atât timp cât nu ai introdus nimic în vagin până acum.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru belanelu123):

Bineinteles ca DA, esti si vei ramane in continuare VIRGINA pana in momentul in care se va produce primul contact intre "pasarica" ta si penisul unui baiat/barbat. O fata sau femeie, chiar daca practica masturbarea intravaginala ea NU se poate autodezvirgina, In concluzie te poti masturba in voie si fara teama sau frica. Multa sanatate!

| Ralukafay a răspuns:

Nu ai cum sa te dezvirginezi doar pentru ca porti chiloti cu ata.E din cauza ciclului.