| doareuintr a întrebat:

Buna ieri am avut un contact sexual cu prietenul a fost protejat numai ca la sfarsit a dat jos prezervativul, el era plin pe maini cu sperma si mi-a bagat degetul in vagin as putea ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Normal.
Ideea protejarii cu prezervativ e ca sperma sa nu ajunga in tine, si sa nu ramai insarcinata.
Nu conteaza daca sperma e direct din penis sau de pe maini, tot sperma e sad
Grabeste-te si ia-ti pilula de a doua zi. si dupa vreo 5-6 zile de la contactul sexual, fa-ti un test de sarcina.
Si daca prietenul tau nu stie ce face, atunci sa nu se ocupe. Nu e de joaca cu asa ceva.
Imi pare rau.
Ai grija de tine, si daca se poate, tine-ma la curent. sad

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Pentru ce ai mai folosit prezervativul atunci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stupizi sunteti! Bineinteles ca da... Aveti mania asta cu degetele pline de sperma si toate rahaturile de 'placeri'. Oricum. your problem...

| doareuintr explică:

Multumesc o sa te tin la curent Rorooo ma bucur ca ai raspuns serios la intrebarea mea te pup

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru doareuintr):

Scuze, abia acum am vazut ca mi-ai raspuns.
Aici pe TPU, nu imi arata cand imi raspunzi, decat daca raspunzi strict la comentariul meu happy Deci data viitoare cand imi raspunzi, vezi ca sub fiecare comentariu scrie: ''RASPUNDE". Apesi acolo si scrii, ca sa vad si eu ca mi-ai scris.
Si apropo, aici nu iti apare nici cand ti-a dat cineva cerere de prietenie. Trebuie sa verifici acolo unde scrie Prieteni. Vezi ca ti-am dat cerere de prietenie, intra la prieteni si accepta, ca sa putem vorbi particular, prin mesaje happy Vezi ca nici mesajele nu iti apar, si trebuie sa verifici tu tongue E cam ciudat site-ul asta da mna tongue
:* :* :*