| допинг a întrebat:

ieri am facut dragoste cu prietena mea si, la sfarsit am lasat putin in ea happy Poate sa fie insarcinata?

15 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Ieri nu te-ai gandit la asta? de ce trebuie sa intrebati mereu dupa ce s-a realizat faptul? Daca nu te-ai protejat, normal ca ar putea fi insarcinatahappy

| допинг explică (pentru Amelya02):

straight face daca nu face avort?

| Adina77 a răspuns:

Poate.
Daca era in perioada fertila, si daca nu ia anticonceptionale sa se protejeze.

| Angelofdemon a răspuns:

Buna.
Pai da si nu. Va-ti protejat? anticonceptionale, prezervativ? ai auzit de asa ceva? daca da. nu inseamna ca nu. Sa incerce sa faca un test de sarcina. Si data viitoare atentie mare.

| Rucsiii a răspuns:

Cam este posibil.
Spune-i să dea o fugă la doctor sau să facă un test de sarcinăwinking

| допинг explică (pentru Rucsiii):

Mna asta e am uiitat ca fac dragoste laughing dar tot ingrijorat is daca e insarcinata o sa´´i zic sa faca un test big grin

| Bogdan1o a răspuns (pentru допинг):

Ma nu-i de gluma...cati ani ai? iti dai seama ca e posibil sa ai un copil? daca nu ai folosit prezervativ sau nu a luat pastile, sigur ca poate fi insarcinata, daca ati facut ieri, poate lua pastila de a2-a zi iti urez bafta

| Love3 a răspuns:

Ce ai lasat? vata de zahar? raised eyebrowsraised eyebrows

| допинг explică:

Sper ca nu

| CapitanuSemafor a răspuns:

Da! O posibilitate destul de mare!
Daca foloseste anticonceptionale va ajunge in iad fiindca a distrus celula in care se afla un suflet.
Daca face avort, ceea ce implica un doctor cu un cleste care zdrobeste capul copilui, va ajunge in iad fiindca de, a fost de acord sa omoare un copil.
Daca nu te casatoresti cu o fata care ai dezvirginat-o vei ajunge in iad.
Sper ca ti-au placut aceste aspecte care implica iadul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba prietene tu ai zis in alta intrebare ca ba te'ai despartit de prietena ta cu care ai stat 8 luni ba ca te; ai cuplat cu una care dupa 1 saptamana a zis sa va despartiti, hai ca deja nici nu stii cumm sa minti

| допинг explică (pentru anonim_4396):

Frate chesstia aia a fost mai de mult cu2-3 luni si am intrebat sa vad ce parere aveti frate straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru допинг):

Intrebarea a fost pusa exact acum 1 luna si 2 zile asa ca... oricum nun mai am treaba faci ce frei bafta

| trust24 a răspuns:

Testul de sarcina doar dupa 10 zile arata daca a ramas insarcinata sau nu...