| Mariatimofte123 a întrebat:

Bună, ieri am luat o pastila escapelle, iar azi mi-a curs un lichid alb, îmi spuneți va rog ce este?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Faptul ca s-a produs acea scurgere de ''lichid alb'' imediat/a 2-a zi dupa ce ai folosit pastila contraceptiva Escapelle, chiar ca NU inseamna absolut nimic fiindca de fapt, NU exista nicio legatura intre administrarea pastilei contraceptive si existenta scurgeri respective. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

O fi antigel...

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns:

Este o simpla secretie vaginala. Nu ai de obicei secretie vaginala?happy