| alinalin207 a întrebat:

Ieri i-am scris prin mesaj unei fete ca imi place de ea! Ea mi-a raspuns: Hei... Iti multumesc pentru complimente și apreciez, dar eu te vad ca pe un amic! Mai am sanse la ea?

Răspuns Câştigător
| AlinRO147 a răspuns:

Da pare o fata rusinoasa cu o familie care nu e chiar alaturi de ea si e un raspuns de duzina in care zic eu ca ny a pus suflet ea fiindui frica sa nu te piearda daca nu merge relatia asa ca da mai ai sanse dar incearca mai subtil

| alinalin207 explică (pentru AlinRO147):

Multumesc mult! O zi bună!

| Lecorbusier a răspuns (pentru AlinRO147):

Esti nebun nu mai are nicio sansa nu mai stiti cum gandesc fetele pbn.a zis mersi sa nu para nesimtita si l a bagat in fz.ce sanse crezi tu ca mai are? treci la urmatoarea prietene cu asta nu ti merge

14 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Eu nu vad șanse cu ea. Friendzone. După un timp dacă continui sa vorbiți. Dacă e sa fie ceva.

| alinalin207 explică (pentru Sofer):

Multumesc! O zi bună!

| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Da-o naibii. Asa fac mai toate si dupa se plang ca sunt singure...

| Goddessss a răspuns:

Nope... din păcate

| Anonima163333 a răspuns:

Imi pare rau, dar fata respectiva nu vrea o relatie cu tine, doreste sa ramaneti prieteni. Poate are pe altcineva.

| Clytia a răspuns:

Nu. Ia-ți gândul ca să nu te amăgești de unul singur.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Clar nu

| Daz01 a răspuns:

Nu ai nicio șansă.

| eusebiu27 a răspuns:

Ai o șansa mică și singura chestie pe care poți sa i-o spui este "eu prieteni am destui iar cu tine nu vreau sa fiu prieten "după rupi legătura cu ea și între timp cauți alte Ținte