| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Ieri m-am uitat la "Schimb de mame" si acolo una dintre cele doua mame a povestit cum si-a cunoscut sotul : Ea lucra la un magazin iar el a coborat din tren sau ce era,a venit la ea, i-a dat buna seara si a cerut-o in casatorie.Doua luni mai tarziu s-au mutat impreuna iar peste inca 5 s-au casatorit.El a zis:A fost dragoste la prima vedere! De atunci au ramas tot timpul impreuna si au o fata de 19 ani si un baietel.Ce parere aveti? big grin

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Magazinul era pe peronul garii? Ce era sa spuna si ea.Scenarii pentru a se face rating la tv.

| darrio2007 a răspuns:

Ea ce vindea? Seminte? Sunt destule de-astea prin gara.

| neutrino a răspuns:

Ai uitat tu, sau a uitat ea, esentialul: se mai iubesc?

| Gαηαmα a răspuns (pentru neutrino):

ZIceau ca da, erau foarte indragostiti...big grin

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E un procent de 1 la un milion

| ywar a răspuns:

Scenariu tampit! regizari de proasta factura menite sa tampeasca, sa inrobeasca, sa spele creierul unor oameni care inca mai simt si mai vor sa gandeasca.

| HaHaGirl a răspuns:

Iubirea vesnica exista si la fel si dragostea la prima vedere.

| AnneღU a răspuns:

Mda, totul pare frumos la Schimb de mame laughing

| Hutzy95 a răspuns:

Dragoste la prima vedere nu exista

| Micut123 a răspuns:

Dar oare telenovela aceea nu a fost o fictiune?

| Gαηαmα a răspuns (pentru Micut123):

Nu este telenovela, este emisiune...eu stiu ca se incrie lumea acolo...

| Gαηαmα a răspuns (pentru Gαηαmα):

Inscrie*

| alinuta43 a răspuns:

Si eu m-am uitatoh go on