| Marieta_Andreea_1999 a întrebat:

Ieri pe zi am făcut un test de sarcină...a ieşit negativ. Acum 2 ore am mai făcut unul şi mi-au ieşit 2 liniuțe.una verticală şi una orizontală dar testul nu era cel cu liniile in formă de cruce. era unul normal. Este posibil să fiu însărcinată? Help meee pls

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Fa o poza la test.
Daca esti gestantawinking sunt 2 liniute VERTICALE.
Dar eu nu le am cu geometria, de aceea as prefera sa vad poza laughing

| Marieta_Andreea_1999 explică (pentru alina2k18):

Băi eu una nu sunt gestantă, în schimb...nu ştiu ce să spun despre tine. Să fi "sanitară" dacă nu le ai cu geometria. Mereu trebuie să existe o muscă care să se bage...m-am obişnuit. Decât să răspunzi aiurea fără cunoştință de cauză, mai bine taci, că şi aşa răspunzi degeaba!winking