| Miria a întrebat:

Buna…ieri seara am făcut sex in 3…cu cea mai buna prietena și un băiat cu care ea a mai avut treaba. Ea nu știe ca eu și băiatul asta am mai făcut sex și acum câteva zile. In fine. Eu m-am îndrăgostit de el dar mi-a zis ca nu vrea relații. Ieri seara când eram la el, eu și prietena mea i-am propus sa facem sex toți 3. El a fost de acord. După un timp nu ma mai simteam ok sa văd cum el se atinge de ea. Eram geloasa si am oprit totul. Am zis ca vreau sa plec iar prietena mea a venit cu mine. Credeți ca ar trebui sa-i spun de mine si de el? Sau ca m-am îndrăgostit de el?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca ti-ai cere iertare lui Dumnezeu pentru ce a fost si te-ai ruga lui Dumnezeu pentru sotul cu care El stie ca ai fi fericita.Nu e ni.ic eroic in a te indragosti de cineva care doar ss foloseste de tine, nu are rost sa ii soiu prietenei nimic, probabil stiu amandoi pentru ca se vede in comportament cand iti place de cineva.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și crezi că el îți va răspunde cu aceleași sentimente, dat fiind că a acceptat partida în 3?
Crezi că-ți va fi fidel?

Încearcă să-i spui prietenei tale, să vezi cum reacționează.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand faci sex in g r u p nu te astepta ca cineva sa-ti fie loial sau sa te iubeasca, fiindca nu dau nici o basina pe relatiile personale, odata ce pot avea cate femei vor in acelasi timp.

| ENKIxxxxxx a răspuns:

Sexul in 3 presupune asumarea, ori daca sunt la mijloc sentimente....lucrurile pot degenera mai mult sau mai putin placut, atentie data viitoare.