| anonim_4396 a întrebat:

Ieri seara mi-am pierdut virginitatea cu prietenul meu și m-a durut îngrozitor. Mi-a curs foarte mult sânge și la început nu intra, după aia a fost cam dur cu mine și mi-a forțat-o și nu cred ca am stat nici măcar un minut pana m-am rugat de el sa se oprească fiindcă ma durea foarte tare și el o baga destul de repede. Mi-a zis ca a făcut asta fiindcă dacă o baga încet simteam durerea mai mult. Am murdărit cearșafurile mult de tot și când am ajuns acasa încă mai curgea sânge. A trebuit sa-mi pun absorbant ca sa nu patez pe aici lenjeria. Chiar și in momentul de fata, este dimineața și încă mai sângerez (nu atat de tare dar totusi). De ce sangerez asa mult? Credeam ca trebuie sa se oprească. Tin sa menționez ca eu nu am fost asa excitată deoarece eram și presata de timp (trebuia sa plec) și mai ales ca era și prima oară pentru mine. Este normal?

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Nu ești nici un gunoi. S-a întâmplat, timpul nu-l poți da înapoi, dar poți alege să refuzi astfel de oferte.

30 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog el te va consulta si vei vedea de ce inca mai sîngerezi, poate nu te a dezvirginat complet, ce varsta ai?

| Armyanka a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sangerarea aproape s-a oprit. Am 20 de ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta a fost viol, nu sex de placere.
Pacat ca ai dat peste un animal care te-a violat cu forta, in loc sa-ti faca preludiu., sa fie balnd cu tine. Normal, la deflorare (ruerea himenului), curg 3-4 picaturi de sange, nu asa ca la tine.

Nu-i adevarat ca te durea mai rau, daca incetinea, asta a fost placerea lui, sa te violeze, sa te posede, animalic.
Am un singur sfat sa-ti dau: fugi de animalul asta, ca ce ti-a facut nu-i normal!

| Armyanka a răspuns (pentru Violleta2022):

A fost preludiu dar nu îndeajuns. pur și simplu nu avem cheful ala, oricât de mult încerca el...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Armyanka):

Faptul ca nu ai vrut si nu erai in chef de sex, inseamna ca te-a fortat si te-a violat.

Mergi la Politie si depune plangere de viol si urgent la un cabinet Medico_legal, sa se constate deflorarea violenta, ca in primele 24 de ore este vital, sa se vada totul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza descrierii tale privind modul in care a decurs dezvirginarea reiese ca acel tampit nenorocit si retardat s-a comportat la fel cum se intampla in cazul unui viol si conform acestei presupuneri devine cat se poate de plauzibila si destul de posibila situatia ca sangerarea sa provina de fapt din fisuri sau rupturi aparute in muschii vaginului, dupa maltratarea la care au fost supusi in timpul actului sexual ''animalic'' : ''... după aia a fost cam dur cu mine și mi-a forțat-o și nu cred ca am stat nici măcar un minut pana m-am rugat de el sa se oprească fiindcă ma durea foarte tare și el o baga destul de repede.'' Deoarece aceasta probabilitate privind natura sangerarii exista si este si posibila, intr-o asemenea situatie este indicata si cat se poate de binevenita consultatia ginecologica. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Cu băiatu din Anglia? Ați avut un preludiu umed?

| Armyanka a răspuns (pentru Sofer):

Da, cu baiatu din Anglia. Stai liniștit ca nu-i englez laughing e țigan get pe get, dar asta nu contează. și am avut preludiu, dar eu nu eram in dispoziția cea mai buna, pur și simplu nu aveam chef și când mi-o baga eu ma încordam fără sa-mi dau seama, fiindcă eram intr-o poziție naspa (picioarele ridicate și îmi spunea sa le ridic mai tare și eu nu voiam) si nu intra, iar după a forțat-o și a intrat aproape jumate...

| Anemona2020 a răspuns (pentru Armyanka):

Vaiii mai fataaa. Ce aveți mai cu țiganii astia? Ce vedeți la eii? Ai găsit cu cine sa îți pierzi virginitatea cu un țigan borat. Îmi pare șincer rau de tine. Plus ca este un animal care nici nu stie sa se poarte cu o femeie mai ales prima oară. Fi sigura ca dacă stai cu el o sa înceapă sa îți vorbească cu,, fa " și pana la urma o sa ajungă sa te și bată. Trist fetițo.

| Armyanka a răspuns (pentru Anemona2020):

Nu e genul ala de țigan de București care sa vorbească si sa se comporte asa, am început sa-l cunosc destul de bine și chiar vad ca ma respecta. Pur și simplu el mi-a picat cu "tronc" din toți iubiții pe care i-am avut din cauza ca avea maniere. Am avut și romani și crede-ma, mai degrabă ei îmi vorbeau cu "fa" și nu erau in stare nici măcar sa iesim oriunde altundeva decât sa stam in mașina și se așteptau și de la altele de partea mea. El vad ca are gânduri serioase, vrea sa-i cunoască și pe ai mei. deși nu știu cum sa le spun laughing deci nu tine neaparat de etnie. sunt și romani prosti și porci cu diploma.

| Donsavas a răspuns:

De aceea cel mai bine este ca deflorarea sa fie efectuată chirurgical.

| ywar a răspuns:

Eu ti-am spus toate astea in raspunsul de ieri. Acum iti va parea rau si ghici ce. el te va parasi.

| ywar a răspuns:

S-a racorit asta a facut. Hormoni! Gata, si-a indeplinit scopul. Unde nu e minte, vai de picioare. Paraseste-l fara nicio explicatie. Block peste tot si gata! Din respect pentru tine trebuia sa aiba grija sa fie un preludiu lung astfel incat sa fii intr-o stare. Nu ai fost umeda si e normal sa fie asa.

| ancaval a răspuns:

Nu trebuia să faci așa ceva! Nu știu de ce, dar bănuiesc că nu e băiatul potrivit.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru ancaval):

Fii sigura ca nu e el băiatul potrivit doar un țăran obosit

| Armyanka a răspuns (pentru ancaval):

Știu! Și incep sa regret. mai bine mai așteptam... dar tot nu îmi dau seama de ce încă sangerez. nu am fost destul de uda, cred, și mai ales ca mi-a și ridicat picioarele in sus. ceea ce cred ca ajuta la o penetrare mai adânca, deși nu a intrat toata(poate mai puțin de jumate) crezi ca asta ar fi cauza? Mai ales ca nici nu a bagat-o încet...

| ancaval a răspuns (pentru Armyanka):

Cum adică cu picioarele în sus? Doamne ferește! Păi un bărbat care face gimnastică cu tine, clar nu are sentimente sincere, nu te respectă și nu respectă nici virginitatea ta. Dacă nu se oprește sângerarea, poți merge la un ginecolog să te vadă. Și de acum înainte să NU mai faci așa ceva, cu nimeni. Când o să găsești un băiat de Doamne ajută, și vreți ceva serios, atunci e altă treabă.

| Armyanka a răspuns (pentru ancaval):

Știu. ma simt ca un gunoi acum ca am făcut asta. credeam ca va fi altfel.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Armyanka):

Trebuia sa te gândești înainte. Acum este prea târziu, vei rămâne toată viata cu sechele!
Unde nu-i cap vai de ce-i între picioare!

| Armyanka a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Pai m-am gândit și am crezut ca asta ar fi alegerea buna. el a zis ca o sa fie blând dar...

| ancaval a răspuns (pentru Armyanka):

Nu ești nici un gunoi. S-a întâmplat, timpul nu-l poți da înapoi, dar poți alege să refuzi astfel de oferte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel ar trebui și el dezvirginat în fund, dar fără lubrifiere. Pe gaură uscată să simtă și el "plăcerea" pe care ai simțit-o tu. Un idiot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste viol. Eu nu l-as mai numi iubit pe dobitocul ala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat poti sa fii de dobitoc. Mi-e scarba

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu este corect ceea ce a făcut dacă i-ai zis sa se oprească trebuia sa o facă...

| Bozgi200 a răspuns:

Eu nu judec pe nimeni dar e un nesimțit. Odată ce i-ai spus sa se oprească trebuia sa o facă. Te-a durut îngrozitor deoarece probabil nu ati avut preludiu.
Sangerarea e normala 2-3 zile până se vindecă rana.

| tehhhalex a răspuns:

Sunt mai multe motive, practic nu te-a dezvirginat, deoarece, nu erai lubrifiata, pana nu consumati actul, o sa patesti la fel.

| Anonim5001 a răspuns:

Ce creaturi proaste astea de mai sus.
Cica viol, reclamatii la politie si fata ne zice doar ca n-a avut chef si nu prea a fost sa fie lin actul.

| Armyanka a răspuns (pentru Anonim5001):

Exact. Mi se par super exagerate chestiile astea. Frate, nu a fost niciun viol. Dacă nu as fi ales deja câștigătorul, ti-as da tie funda. Deja ma calca pe nervi exagerările de genul. A recunoscut și el ca a fost dur, tine la mine și vad asta, dar oamenilor le place sa exagereze extrem de mult. M-am îngrozit când am văzut ce răspunsuri laughing e ca și cum ai scrie pe net ca te doare burta și îți zice ca ai cancer rolling on the floor

| Ward a răspuns:

Da