| DianaPaula14 a întrebat:

Buna imi dati niste site-uri cu avatare frumoase! Sau pur si simplu poze dragute(tr link)FUNDA!(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://weheartit.com/

E cel mai tare site cu imagini frumoase si originale. Poti alege din mai multe categorii si te poti folosi de cuvinte cheie ca sa gasesti mai repede cand cauti ceva anume. O sa gasesti si multe imagini cu texte frumoase...

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=270&oei=_So3TauNBYuHswbxnvGNAQ&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429, r:6, s:0&tx=149&ty=94&biw=1024&bih=653