| anonim_4396 a întrebat:

Bună, imi place de o fată de mai mult timp, este cea mai frumoasa din clasă, cam toti băietii o plac unii chiar ii dau des palme la fund( stiu, e ciudat). Pana acum eu nu am dat dar astazi am dat, ea s-a uitat la mine s-a inrosit si a zambithappy. Credeti ca mă place happy sau că as avea vreo sansa cu ea?!

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Cred că ești nesimțit și needucat!

| PurSiSimpluGenial a răspuns (pentru Doηηa):

Crede-ma ca nu e asahappy Pur si simplu e o -moda- in clasa mea, si nu suntem clasă de ratati, chiar la cea mai bună scoală din Bacăuhappy Pur si simplu ne-am obisnuit aiahappy si daca si iei ii place de ce nu?!

| Doηηa a răspuns (pentru PurSiSimpluGenial):

Nu e frumos!

| neutrino a răspuns:

Repeta palmele si in curand vei avea un raspuns din partea ei.

| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

Buna,Cand se inroseste fata inseamna ca se emotioneaza ori te place deci ai 100% sanse cu ea, Si nu uita de funda