| MoldovaMoldova1997 a întrebat:

Buna, imi place de o fata.Pf cum sa incep.Am observat-o inca de cand am inceput sa invat cu ea in clasa.Eu sunt mai timid si de 3 ani inca o plac.In anul acesta ce a trecut,am inceput sa vorbim mai des,am avut multe lucruri in comun,si ne plac foarte mult bancurile.E buna,simpatica,atragatoare, dubstep queen etc. Sfaturi pls

3 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Ce mai atepti? Dacă simti feedback pozitiv de la ea Încearcă mai mult. sigur o sa iasă! Invit o in oraș, pe afara. Și da-i drumul

| Elide a răspuns:

Pai și ce clasa treceți acum? Tu nu ai avut nici o iubita până acum?

| KindKid17 a răspuns:

Te poti uita la intrebarile mele ca sa gasesti raspunsul. Sa-mi spui daca ti-a iesit