| madalin150 a întrebat:

Buna!
Imi place de o fata, zodia ei este fecioara iar eu sunt balanta
si ei ii place de mine vorbesc pe mess aproape mereu si mi. a zis niste lucruri frumoase...
Credeti ca o sa mearga relatia?
Ce parere au fetele/baietii din zodia fecioara?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Copile,poti sa fii si zodia boului si ea zodia vacii ca nu conteazastraight face. Zodiile sunt facute numai ca prostii ca tine sa creada in ele.

| Naughty13 a răspuns:

Stai sa iti ghicesc in cartii... crezi ca daca ne zici zodia o sa iti spunem daca o sa fiti sanatosi si cati copii o sa aveti?laughing
Spune despre tine cum se comporta femela